برزنت نسوز

Of-textile-materials-2

پارچه برزنت نسوز:

برزنت نسوز فویلدار:مقاوم تا استرس دمایی 500  الی 800 درجه سانتیگراد که با یک لایه فویل مقاوم به حرارت مسلح شده که باعث بالارفتن مقاومت مکانیکی برزنت می شود و یکی از شناخته شده ترین برزنت های ضد آتش می باشد.

نوعی دیگراز انواع برزنت های نسوز باتحمل استرس دمایی 1260درجه  ودر دو نوع مسلح سیمدار وبدون سیم که به دلیل بالابودن مقاومت حرارتی ومقاومت مکانیکی بهترین و مقاومترین نوع برزنت موجود در داخل کشور میباشد.

برزنت نسوز سیلیکونی:این نوع برزنت باتحمل دمای 300درجه سانتیگراد ومقاومت مکانیکی بالا که به دلیل متریال سیلیکون استفاده شده در ساختار آن که موجب مشود این نوع برزنت نسوز در برابر اسید و روغن نیز مقاوم باشدکه در انواع صنایع مورد استفاده قرار مگیرد

عرضه انواع برزنت نسوز( فویلدار، برزنت نسوز سیلیکونی ،برزنت نسوز سرامیکی،برزنت نسوز فایبرگلاس ،تفلونی و…)در ضخامت های ۰٫۵mm الی۳mm با عرض ۱۰۰ سانتیمتر قابلیت و کیفیت مناسب جهت محافظت حرارتی.

کاربرد برزنت نسوز:

از کاربردهای برزنت نسوز می توان به درز گیری داکت های کوره ها – درزگیری دریچه های مرتبط با مشعل – آسترکاری سطوح داغ – عایق پشتیبان کوره ها – برزنت نسوز مخصوص عایق کاری قالبها در صنایع ریخته گری و در صنایع ساختمانی به عنوان عایق و لایه محافظ جوشکاری(برزنت جوشکاری) کاربرد دارد.

ارسال به تمامی نقاط کشور(نسوزصنعت آراد).

 heat-insulation-fiberglass-mesh-with-aluminum-foilaluminium_foil_roof_insulation_thermal_insulation_material_fixd%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%b3%db%8c%d9%84%db%8c%da%a9%d9%88%d9%86%db%8chqdefault

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *